Biuletyn informacji publicznejZwiązku Komunalnego Gmin
„Czyste Miasto, Czysta Gmina”

Logo BIP

Aktualności

SIWZ zmiana - Opony

Dodano: 11.02.2015

W dziale ZAMÓWIENIA PUBLICZNE - Przetargi - aktualne, zamieszczono SIWZ zmiana oraz Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia, dot. postępowania o numerze referencyjnym UA.271.1.3.2015 - aktualne.

Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty - RDF

Dodano: 09.02.2015

W dziale ZAMÓWIENIA PUBLICZNE - Przetargi - aktualne, zamieszczono Informację o wyborze najkorzystniejszej oferty, dot. postępowania o numerze referencyjnym UA.271.1.1.2015 - aktualne.

Informacja o wynikach naboru: Podinspektor ds. ochrony środowiska

Dodano: 02.02.2015

W dziale NABÓR - Aktualne, zamieszczono Informację o wynikach naboru na wolne urzędnicze stanowisko pracy: Młodszy referent ds. zakupów i rozliczeń - przejdź do informacji.

Pytania i odpowiedzi, zmiana treści SIWZ, Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia: RDF

Dodano: 02.02.2015

W dziale ZAMÓWIENIA PUBLICZNE - Przetargi - aktualne, zamieszczono Pytania i odpowiedzi, zmianę treści SIWZ oraz Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia, dot. postępowania o numerze referencyjnym UA.271.1.1.2015 - aktualne.

Nabór: Młodszy referent ds. zakupów i rozliczeń

Dodano: 02.02.2015

W dziale NABÓR - Aktualne, zamieszczono Ogłoszenie o naborze na wolne urzędnicze stanowisko pracy: Młodszy referent ds. zakupów i rozliczeń - przejdź do ogłoszenia.

Przetarg nieograniczony - Opony

Dodano: 30.01.2015

Związek Komunalny Gmin „Czyste Miasto, Czysta Gmina” z siedzibą w Kaliszu zaprasza do udziału w przetargu pn. "Dostawa i sukcesywne wymiany ogumienia w sprzęcie transportowym należącym do Związku Komunalnego Gmin „Czyste Miasto, Czysta Gmina” z podziałem na Zadanie nr 1 i Zadanie nr 2". Więcej informacji w dziale Zamówienia publiczne - przetargi - aktualne.

Nabór: Elektryk

Dodano: 27.01.2015

W dziale NABÓR - Aktualne, zamieszczono Ogłoszenie o naborze na wolne stanowisko pracy: Elektryk - przejdź do ogłoszenia.

Przetarg nieograniczony - Taśmy

Dodano: 27.01.2015

Związek Komunalny Gmin „Czyste Miasto, Czysta Gmina” z siedzibą w Kaliszu zaprasza do udziału w przetargu pn. "Dostawa i sukcesywne wymiany taśm tkaninowo-gumowych do przenośników taśmowych w Zakładzie Unieszkodliwiania Odpadów Komunalnych "ORLI STAW"". Więcej informacji w dziale Zamówienia publiczne - przetargi - aktualne.